Активний ринок нерухомості в Вінниці

Серед обласних центрів нашої держави хороші показники у сферах соціального та економічного розвитку демонструє Вінниця. По всій області добре розвинена інфраструктура та налагоджена транспортна система. 

Рынок нерухВин

Ринок нерухомості дуже динамічна та активна система. Завдяки багатьом складовим та високому попиту на всі типи нерухомого майна асортимент ринку постійно змінюється, тому що регулярно з’являються та зникають нові об’єкти. Угоди з приводу купівлі-продажу та оренди підписуються кожного дня.

Особливо високу активність ринку можна спостерігати у великих розвинених обласних центрах, які створюють першокласні умови для проживання, а також для заняття підприємницькою діяльністю.

Серед обласних центрів нашої держави хороші показники у сферах соціального та економічного розвитку демонструє Вінниця. Місто являється південно-західною сусідкою столиці України. По всій області добре розвинена інфраструктура та налагоджена транспортна система. Прекрасні екологічні умови, надзвичайно низький рівень безробіття сприяють чималому притоку в місто бажаючих оселитися тут.

Житлове питання – одне з основних, яке турбує, як місцевих жителів, так і приїжджих з інших населених пунктів. Житлова нерухомість Вінниці представлена хорошим асортиментом різноманітних квартир та приватних будинків, тому проблем з нестачею підходящих варіантів в потенційних покупців нерухомості не повинно виникнути.

Найбільш популярним типом нерухомості у Вінниці є, звичайно, квартири. Згідно з статистикою останніх років, популярністю користується як продаж, так і оренда квартир. Кількість орендованих апартаментів аналогічна числу укладених договорів купівлі-продажу.

Доволі високу активність статисти також зафіксували в сегменті оренди приватних будинків та кімнат.

Третє місце в списку активності ринку житлової нерухомості Вінниці розділяють продаж домів та кімнат.

Як бачимо, сфера житлової нерухомості користується найбільшою популярністю.

Щодо комерційного нерухомого майна Вінниці, то найбільш популярною є оренда приміщень для заняття підприємницькою діяльністю. На другому місці стоїть продаж землі. Інвестори розуміють всю важливість та вичерпність даного ресурсу і намагаються скупити його якомога більше. Замикає трійку лідерів ринку вінницької комерційної нерухомості – продаж гаражів та стоянок.

Статистика ще раз підтверджує високу активність продавців, покупців та посередників на ринку нерухомості, а також популярність різноманітних типів нерухомого майна.

Ссылка на источник: http://vn.20minut.ua/novini-kompanij/march/aktivniy-rinok-neruhomosti-v-vinnitsi-10484840.html

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *